img

     Istniejemy na rynku od 2003r. Nasza działalność opiera się na profesjonalnym, kompleksowym zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych. Dzięki szerokiemu asortymentowi, rzetelnej obsłudze i atrakcyjnym cenom, zyskaliśmy wielu stałych, zadowolonych klientów, o różnym profilu działalności.

     Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę narzędzi skrawających, pomiarowych, ściernych i warsztatowych. Zajmujemy się wyposażaniem zakładów i hal przemysłowych  w narzędzia ręczne, maszyny, elektronarzędzia, pneumatykę oraz meble biurowe i metalowe, również na specjalne zamówienie. W ofercie posiadamy produkty konfekcjonujące i zabezpieczające towary przed wysyłką, urazami mechanicznymi i działaniem czynników zewnętrznych. Znajdziemy tam wszelkiego rodzaju folie, kartony i specjalistyczne taśmy klejące. Uzupełnieniem naszej oferty są produkty związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. W swoim działaniu nie ograniczamy się do jednego producenta czy marki. Staramy się zapewnić naszym klientom możliwość wyboru  spośród jak największego  wachlarza artykułów.

      Nasza firma wykonuje także stanowiska demonstracyjne dla szkół, uczelni wyższych, ośrodków doskonalenia zawodowego oraz ośrodków kształcenia ustawicznego. Stanowiska mogą być zaprojektowane i wykonane według indywidualnej specyfikacji klienta.

     Organizujemy szkolenia specjalistyczne zawodowe, obejmujące zagadnienia teoretyczne       i praktyczne z zakresu obsługi, naprawy oraz diagnostyki zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych.

      Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy i do
kontaktu z doradcami techniczno-handlowymi.